Фільтр повітряний PORSCHE LX3772
- В наявності
- Код: MH LX3772
2 095 ₴
1 885,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний PORSCHE

КОД ТОВАРУ
MH LX3772

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX3772
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Матеріал ущільнення |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP220068 | MANN | C69226 | PORSCHE | 97011022001 |
| WIXFILTRON | 49055 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Porsche PANAMERA (970) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX3772 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 693 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Висота | 58 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 510,0 г |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 69,90 см |
| Довжина паковання | 12,6 см |
| Код товару | MH LX3772 |
| Ширина паковання | 6,40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885,50 ₴



