Сайлентблок важеля AUDI Q5 (FY) 05/16=> REARL/R AU-SB-15671
- В наявності
- Код: MO AU-SB-15671
333 ₴
299,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI Q5 (FY) 05/16=> REARL/R

КОД ТОВАРУ
MO AU-SB-15671

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
AU-SB-15671
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 4M0505323G | AUDI | 8W0505541H | SIDEM | 837745 |
| SWAG | 33102122 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Audi Q5 (FYB, FYG) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | AUSB15671 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 12.2 мм |
| Довжина | 46.8 мм |
| Висота | 43.8 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 12,2 мм |
| Бренд | MOOG |
| Висота паковання | 4,3 см |
| Довжина паковання | 4,5 см |
| Код товару | MO AU-SB-15671 |
| Сторона монтажу | зовні |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,70 ₴



