Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 131999 CZ 7131-0999
- В наявності
- Код: PR 7131-0999
310 ₴
279 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 131999 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7131-0999

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7131-0999
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD3004 | AS | SD3149P | BOSCH | F032131999 |
| CARGO | 131999 | GHIBAUDI | 1551 | IKA | 450041 |
| PSH | 060000901006 | PSH | 060000901830 | VALEO | 182047 |
| ZEN | 0656 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71310999 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 61,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 31,80 мм |
| Код товару | PR 7131-0999 |
| Кільк. зубц. | 12 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴



