Амортизатор багажника FORD FOCUS III TRE VOLUMI 1.0 ECOBOOST 2017- ZSA03037
- В наявності
- Код: ASH ZSA03037
1 152 ₴
1 036,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор багажника FORD FOCUS III TRE VOLUMI 1.0 ECOBOOST 2017-

КОД ТОВАРУ
ASH ZSA03037

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ZSA03037
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Діаметр корпуса |
|
|
| Довжина |
|
|
| Роб. об’єм |
|
|
| Сила випуску |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 1736612 | FORD | 1832239 | FORD | BM51F406A10BC |
| FORD | BM51F406A10CA | SWAG | 50103843 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Амортизатор Ford FOCUS III Ліфтбек |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | ZSA03037 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 8 мм |
| Бренд | ASHIKA |
| Довжина | 488 мм |
| Діаметр корпуса | 18 мм |
| Код товару | ASH ZSA03037 |
| Роб. об’єм | 210 мм |
| Сила випуску | 0 Н |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 036,80 ₴



