Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 138113 CZ 7138-0113
- В наявності
- Код: PR 7138-0113
334 ₴
300,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 138113 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7138-0113

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7138-0113
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD3042 | AS | SD3042P | BOSCH | F032138113 |
| CARGO | 138113 | GHIBAUDI | 2035 | IKA | 450761 |
| KIA | 3610023150 | MITSUBISHI | MD308088 | PSH | 060000868006 |
| ZEN | 1839 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71380113 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,10 мм |
| Довжина | 51,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 27,90 мм |
| Код товару | PR 7138-0113 |
| Кільк. зубц. | 8 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300,60 ₴



