Кільця поршневі (1CYL) HYUNDAI 87.5 (2/2.5/3) 2.2CRDI D4EB 08-447607-00
- В наявності
- Код: GO 08-447607-00
1 185 ₴
1 066,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільця поршневі (1CYL) HYUNDAI 87.5 (2/2.5/3) 2.2CRDI D4EB

КОД ТОВАРУ
GO 08-447607-00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
08-447607-00
(Goetze)
| Характеристика |
|
|
| Надлишковий розмір |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Кільця Hyundai GRANDEUR (TG) | Кільця Hyundai SANTA FE II (CM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOETZE ENGINE |
| Код запчастини | 0844760700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Goetze |
| Код товару | GO 08-447607-00 |
| Надлишковий розмір | 0,5 мм |
| Номер компонента | 3.0mm 231 NT ST |
| Отвір цил. | 87,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066,50 ₴



