Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 136743 CZ 7136-0743
- В наявності
- Код: PR 7136-0743
255 ₴
229,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 136743 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7136-0743

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7136-0743
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0202 | AS | SD0458P | AS | SD0202BOSCH |
| BOSCH | F032136743 | CARGO | 136743 | GHIBAUDI | 2116 |
| GHIBAUDI | 2255 | PSH | 060000013830 | ROVER | NAD500210 |
| ZEN | 0861 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71360743 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 63,60 мм |
| Зовнішній діаметр | 36,30 мм |
| Код товару | PR 7136-0743 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,50 ₴



