Бендикс стартера 332207 CZ 7332-0207
- В наявності
- Код: PR 7332-0207
358 ₴
322,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 332207 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7332-0207

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7332-0207
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD3072 | AS | SD3072P | BOSCH | F032332207 |
| CARGO | 332207 | GHIBAUDI | 6163 | PSH | 060000590006 |
| PSH | 060000590830 | VALEO | 595639 | VW | 02Z911024J |
| ZEN | 1910 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 73320207 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 14,00 мм |
| Довжина | 81,60 мм |
| Зовнішній діаметр | 29,00 мм |
| Код товару | PR 7332-0207 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322,20 ₴



