Бендикс стартера 132168 | ZEN BR 132168
- В наявності
- Код: CG 132168
576 ₴
518,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132168 | ZEN BR

КОД ТОВАРУ
CG 132168

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
132168
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0040 | AS | SD0437P | BOSCH | F032132168 |
| GHIBAUDI | 1530 | IKA | 451751 | PROFIT | 71320168 |
| PSH | 060001017016 | PSH | 060001017830 | VW | 068911024K |
| ZEN | 0619 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 132168 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 11,00 мм |
| Довжина | 58,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 25,80 мм |
| Код товару | CG 132168 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518,40 ₴



