Пильник ШРКШ гумовий + змазка HYUNDAI / KIA IX35 (LM, EL, ELH) : 1.6 GDI;2.0 16V, ALLRAD / SPORTAGE II 13-0643
- В наявності
- Код: MT 13-0643
375 ₴
337,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильник ШРКШ гумовий + змазка HYUNDAI / KIA IX35 (LM, EL, ELH) : 1.6 GDI;2.0 16V, ALLRAD / SPORTAGE III (SL) : 1.6 GDI;2.0, AWD

КОД ТОВАРУ
MT 13-0643

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
13-0643
(Metelli)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Розмір нарізі |
|

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пильник Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | Пильник KIA SPORTAGE III (SL) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metelli |
| Код запчастини | 130643 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Metelli |
| Внутрішній діаметр. | 21 мм |
| Довжина | 103 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Код товару | MT 13-0643 |
| Розмір нарізі | M22x1.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,50 ₴



