Бендикс стартера 233947 | ZEN BR 233947
- В наявності
- Код: CG 233947
704 ₴
633,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 233947 | ZEN BR

КОД ТОВАРУ
CG 233947

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
233947
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0142 | AS | SD0142P | BOSCH | F032233947 |
| CARGO | 333212 | GHIBAUDI | 2263 | PROFIT | 72330947 |
| PSH | 060000349016 | PSH | 060000349830 | WAI | 5491142 |
| ZEN | 1483 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 233947 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 64,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 34,50 мм |
| Код товару | CG 233947 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633,60 ₴



