Фільтр салону вугільний TESLA MOTORS MODEL X 1987435611
- В наявності
- Код: BO 1987435611
795 ₴
715,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону вугільний TESLA MOTORS MODEL X

КОД ТОВАРУ
BO 1987435611

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1987435611
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Базова версія (№ за каталогом) |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 1987435152 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1340823 | MANN | CUK33007 |
| TESLA | 103904200B | WIXFILTRON | WP2167 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр TESLA MODEL X (5YJX) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1987435611 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова версія (№ за каталогом) | 1987435152 |
| Бренд | BOSCH |
| Виконання фільтра | Вугільний фільтр |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 322 мм |
| Код товару | BO 1987435611 |
| Кількість | 1 |
| Ширина | 263 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715,50 ₴



