Підшипник кульковий d<30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ 142311 (15X42X13) NTN / 6302ZZC3/5K / TW ABE9154(NTN)
- В наявності
- Код: AS ABE9154(NTN)
264 ₴
237,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий d<30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ 142311 (15X42X13) NTN / 6302ZZC3/5K / TW

КОД ТОВАРУ
AS ABE9154(NTN)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABE9154(NTN)
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ABE9154SKF | BOSCH | F032140092 | CARGO | 142311 |
| CARGO | 140092 | GHIBAUDI | CA0054 | IKA | 882370 |
| LAND ROVER | 27H6657 | NSK | 6302ZZCM | PSH | 055000768920 |
| SKF | 63022Z | SKF | E263022ZC3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABE9154NTN |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 13,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 15,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 42,00 мм |
| Код товару | AS ABE9154(NTN) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237,60 ₴



