Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132974 CZ 7132-0974
- В наявності
- Код: PR 7132-0974
335 ₴
301,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132974 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7132-0974

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7132-0974
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD3009 | AS | SD3009P | AS | SD3151P |
| AS | SD3009VALEO | BOSCH | F032132974 | CARGO | 132974 |
| GHIBAUDI | 1721 | PSH | 060000070006 | PSH | 060000070830 |
| VALEO | 594029 | ZEN | 0775 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71320974 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 51,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 25,80 мм |
| Код товару | PR 7132-0974 |
| Кільк. зубц. | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301,50 ₴



