Автолампа галогенова 65W H9B 12V 35W PGJY19-5 64243
- В наявності
- Код: OS 64243
986 ₴
887,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа галогенова 65W H9B 12V 35W PGJY19-5

КОД ТОВАРУ
OS 64243

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
64243
(СНГ)
| Характеристика |
|
|
| Вид |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Лампа розжарювання, версія з цоколем |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Номінальна потужність |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип лампи |
|

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Автолампа Opel CORSA D (S07) | Автолампа Opel CORSA D Фургон/хетчбек (S07) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64243 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | СНД |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | СНД |
| Тип | Галогенові лампи |
| виконання патрона | PGJY-5 |
| Код товару | OS 64243 |
| Лампа розжарювання, версія з цоколем | PGJY19-5 |
| Потужність, Вт | 65W |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Номінальна потужність | 65 Вт |
| Тип | H9B |
| Тип лампи | H9B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 887,40 ₴



