Підшипник кульковий d>30 LAND ROVER RANGE ROVER III (L322); FRONT/REAR (L/R) 713 6203 50
- В наявності
- Код: FG 713 6203 50
1 962 ₴
1 765,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий d>30 LAND ROVER RANGE ROVER III (L322); FRONT/REAR (L/R)

КОД ТОВАРУ
FG 713 6203 50

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
713 6203 50
(FAG)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CX | 1226 | LAND ROVER | RLB000011 | MOOG | LRWB11625 |
| NK | 754010 | SKF | VKBA6755 | SNR | R18008 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник Land Rover RANGE ROVER III (L322) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Код запчастини | 713620350 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 96 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FAG |
| Внутрішній діаметр. | 51,00 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Код товару | FG 713 6203 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 765,80 ₴



