Опора амортизатора гумометалева SUZUKI GRAND VITARA 877400
- В наявності
- Код: SID 877400
482 ₴
433,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора амортизатора гумометалева SUZUKI GRAND VITARA

КОД ТОВАРУ
SID 877400

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
877400
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBEST | SZBGVJB | PROFIT | 23140648 | SUZUKI | 4174165J00 |
| SUZUKI | 4174178K00 | TEDGUM | TED51355 | TEDGUM | TED11444 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Опора Suzuki GRAND VITARA II (JT, TE, TD) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 877400 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SIDEM |
| Висота | 11,5 мм |
| Внутрішній діаметр. | 38,1 мм |
| Зовнішній діаметр | 65,7 мм |
| Код товару | SID 877400 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,80 ₴



