Подушка стабілізатора гумова DODGE JOURNEY/JOURNEY VAN (JC); FIAT FREEMONT (345) 2008=> REAR L/R 819900
- В наявності
- Код: SID 819900
232 ₴
208,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора гумова DODGE JOURNEY/JOURNEY VAN (JC); FIAT FREEMONT (345) 2008=> REAR L/R

КОД ТОВАРУ
SID 819900

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
819900
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHRYSLER | 5151206AC | FEBEST | CRSBJOURLOW | FIAT | K05151206AC |
| MOOG | FISB10950 | SWAG | 70109348 | TEDGUM | TED58910 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Подушка Fiat FREEMONT (345_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 819900 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Freemont |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SIDEM |
| Внутрішній діаметр. | 23,5 мм |
| Код товару | SID 819900 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208,80 ₴



