Подушка стабілізатора гумова NISSAN MURANO Z51 2007-2014 REAR L/R 841901
- В наявності
- Код: SID 841901
320 ₴
288 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора гумова NISSAN MURANO Z51 2007-2014 REAR L/R

КОД ТОВАРУ
SID 841901

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
841901
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM1199 | FEBEST | NSBZ51R | NIPPARTS | N4291015 |
| NISSAN | 562431AA0A | NISSAN | 562431AT0A | RBI | N21Z51E |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Подушка Nissan MURANO II (Z51) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 841901 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SIDEM |
| Внутрішній діаметр. | 19,5 мм |
| Код товару | SID 841901 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴



