Бендикс стартера 234087 | ZEN BR 234087
- В наявності
- Код: CG 234087
947 ₴
852,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 234087 | ZEN BR

КОД ТОВАРУ
CG 234087

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
234087
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0123P | AS | SD0123 | BOSCH | F032234087 |
| GHIBAUDI | 2256 | IKA | 452081 | MAN | 51262017212 |
| MAN | 51262017223 | PROFIT | 72340087 | PSH | 060000987016 |
| PSH | 060000987830 | ZEN | 1178 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 234087 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 14,30 мм |
| Довжина | 85,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 37,70 мм |
| Код товару | CG 234087 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852,30 ₴



