Втулка стабілізатора гумова TOYOTA HILUX (GUN12/GUN135) 06/2015 -> 845859
- В наявності
- Код: SID 845859
407 ₴
366,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора гумова TOYOTA HILUX (GUN12/GUN135) 06/2015 ->

КОД ТОВАРУ
SID 845859

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
845859
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP800512 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4262046 | MOOG | TOSB16884 |
| SWAG | 33108979 | TEDGUM | TED47289 | TOYOTA | 488150K090 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Toyota HILUX VIII Пікап (_N1_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 845859 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 48.4 мм |
| Внутрішній діаметр | 31.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SIDEM |
| Внутрішній діаметр. | 31,8 мм |
| Код товару | SID 845859 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366,30 ₴



