Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 136787 CZ 7136-0787
- В наявності
- Код: PR 7136-0787
432 ₴
388,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 136787 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7136-0787

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7136-0787
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0065 | AS | SD0065P | BOSCH | F032136787 |
| CARGO | 136787 | CARGO | 333508 | GHIBAUDI | 2134 |
| GHIBAUDI | 1921 | MERCEDES-BENZ | 0011511313 | PSH | 060000312016 |
| PSH | 060000312830 | ZEN | 1071 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71360787 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 60,80 мм |
| Зовнішній діаметр | 27,50 мм |
| Код товару | PR 7136-0787 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 388,80 ₴



