Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 137751 CZ 7137-0751
- В наявності
- Код: PR 7137-0751
310 ₴
279 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 137751 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7137-0751

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7137-0751
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD6031 | AS | SD6116P | BOSCH | F032137751 |
| CARGO | 137751 | GHIBAUDI | 6022 | PSH | 060000719056 |
| SUZUKI | 3110080G0 | SUZUKI | 31100826A0 | SUZUKI | 31100826A1 |
| TOYOTA | 281000J020 | ZEN | 0808 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71370751 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 11,00 мм |
| Довжина | 53,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 28,00 мм |
| Код товару | PR 7137-0751 |
| Кільк. зубц. | 8 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴



