Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 139850 CZ 7139-0850
- В наявності
- Код: PR 7139-0850
437 ₴
393,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 139850 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7139-0850

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7139-0850
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0087P | AS | SD0087 | AS | SD0087BOSCH |
| BOSCH | F032139850 | CARGO | 139850 | GHIBAUDI | 1668 |
| IKA | 450101 | PSH | 060000115016 | PSH | 060000115830 |
| WAI | 549172 | ZEN | 0900 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71390850 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 79,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 27,70 мм |
| Код товару | PR 7139-0850 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393,30 ₴



