Компресор кондиціонера MERCEDES-BENZ GLE-SERIES 2.2D 15- (320238)
- В наявності
- Код: NF 320238
15 398 ₴
13 858,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера MERCEDES-BENZ GLE-SERIES 2.2D 15- (320238)

NF 320238

320238
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 19,7 мм |
| O впускного отвору | 26,3 мм |
| O шківів | 110 мм |
| для виробника | DENSO-EQUIVALENT |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 110 мл |
| Ід. № компресора | 7SAS17C |
| Кількість канавок | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Напруга | 12 В |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |
| Якість | OE-EQUIVALENT |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 0008303702 |
| MERCEDES-BENZ | 0008307100 |
| MERCEDES-BENZ | A0008303702 |
| MERCEDES-BENZ | A0008307100 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) 400 4-matic (292.356) |
| MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) 450 AMG 4-matic (292.364) |
| MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) 500 4-matic (292.373) |
| MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) AMG 43 4-matic (292.364) |
| MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) AMG 43 4-matic (292.364) |
| MERCEDES-BENZ GLE (W166) 320 4-matic (166.062) |
| MERCEDES-BENZ GLE (W166) 400 4-matic (166.056) |
| MERCEDES-BENZ GLE (W166) 450 AMG 4-matic (166.064) |
| MERCEDES-BENZ GLE (W166) 500 4-matic (166.073) |
| MERCEDES-BENZ GLE (W166) 500 4-matic (166.073) |
| MERCEDES-BENZ GLE (W166) AMG 43 4-matic (166.064) |
| MERCEDES-BENZ GLE (W166) AMG 43 4-matic (166.064) |
| MERCEDES-BENZ GLE (W166) 250 d (166.006) |
| MERCEDES-BENZ GLE (W166) 250 d 4-matic (166.004) |
| MERCEDES-BENZ GLS (X166) 400 4-matic (166.856) |
| MERCEDES-BENZ GLS (X166) 500 4-matic (166.873) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 500 4-matic (222.085, 222.185) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 500 Maybach 4-matic (222.985) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS Кабріолет (A217) S 500 (217.482) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS Кабріолет (A217) AMG S 63 4-matic (217.478) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 320238 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 320238 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 858,20 ₴








