Компресор кондиціонера NISSAN QASHQAI (J10) (07-) 1.5 DCI (890742)
- В наявності
- Код: NI 890742
15 289 ₴
13 760,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера NISSAN QASHQAI (J10) (07-) 1.5 DCI (890742)

NI 890742

890742
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 14,4 мм |
| O впускного отвору | 20,7 мм |
| O шківів | 119 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 160 мл |
| Ід. № компресора | SD7V16 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 2763000Q3J |
| NISSAN | 926009865R |

| Марка / Модель |
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi |
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi |
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi |
| NISSAN QASHQAI +2 (JJ10E) 1.5 dCi |
| NISSAN QASHQAI +2 (JJ10E) 1.5 dCi |
| NISSAN QASHQAI +2 (JJ10E) 1.5 dCi |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890742 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890742 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 760,10 ₴








