



Компресор кондиціонера JEEP GRAND CHEROKEE 3.0D 05- (320228)
- В наявності
- Код: NF 320228
15 539 ₴
13 985,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера JEEP GRAND CHEROKEE 3.0D 05- (320228)

NF 320228

320228
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 18,3 мм |
| O шківів | 120 мм |
| для виробника | DENSO-EQUIVALENT |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 140 мл |
| Ід. № компресора | 10S17C |
| Кількість канавок | 7 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |
| Якість | OE-EQUIVALENT |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CHRYSLER | 55116835AE |
| CHRYSLER | 55116835AF |
| JEEP | 55116835AC |
| JEEP | 55116835AD |
| JEEP | 55116835AE |

| Марка / Модель |
| CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.0 CRD |
| CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.0 V6 CRD |
| CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 3.0 CRD |
| JEEP COMMANDER (XK, XH) 3.0 CRD 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.0 CRD 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.0 CRD 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.0 CRD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 320228 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | 300C, Grand Cherokee, Commander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 320228 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 985,10 ₴



