Компресор кондиціонера MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO ФУРГОН (W639) 2.2 2003.09 - 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605) OM 646.980, OM
- В наявності
- Код: MH ACP 23 000S
13 571 ₴
12 213,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO ФУРГОН (W639) 2.2 2003.09 - 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605) OM 646.980, OM 646.982 (ACP 23 000S)

MH ACP 23 000S

ACP 23 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 13 мм |
| O впускного отвору | 28 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Вага нетто | 5810 г |
| Висота паковання | 21,00 см |
| для виробника | Denso/Valeo |
| Довжина паковання | 29,0 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з комплектом кабелів |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ід. № компресора | 7SEU17 / DCS-17 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість ребер | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Технологія з’єднання | PAD |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 19,00 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 0002305111 |
| MERCEDES-BENZ | 0002306511 |
| MERCEDES-BENZ | 0002308111 |
| MERCEDES-BENZ | 0002308511 |
| MERCEDES-BENZ | 0002308811 |
| MERCEDES-BENZ | 0002309011 |
| MERCEDES-BENZ | 0008307300 |
| MERCEDES-BENZ | 0012300711 |
| MERCEDES-BENZ | 0012300811 |
| MERCEDES-BENZ | 0012301411 |
| MERCEDES-BENZ | 0012301711 |
| MERCEDES-BENZ | 0012302811 |
| MERCEDES-BENZ | 0012305011 |
| MERCEDES-BENZ | 0012305411 |
| MERCEDES-BENZ | 0012308111 |
| MERCEDES-BENZ | 002 230 90 11 |
| MERCEDES-BENZ | 0022301911 |
| MERCEDES-BENZ | 0022303111 |
| MERCEDES-BENZ | 0022303411 |
| MERCEDES-BENZ | 0022305011 |
| MERCEDES-BENZ | 0022305111 |
| MERCEDES-BENZ | 0022306511 |
| MERCEDES-BENZ | 0022306611 |
| MERCEDES-BENZ | 0022307211 |
| MERCEDES-BENZ | 0032302311 |
| MERCEDES-BENZ | A 000 230 51 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 000 230 65 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 000 230 81 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 000 230 85 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 000 230 88 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 000 230 90 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 230 14 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 230 17 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 230 28 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 230 50 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 230 81 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 230 19 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 230 31 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 230 34 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 230 50 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 230 65 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 230 66 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 230 72 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 230 90 11 |
| MERCEDES-BENZ | A 003 230 23 11 |
| MERCEDES-BENZ | A0008307300 |
| MERCEDES-BENZ | A0012300711 |
| MERCEDES-BENZ | A0012300811 |
| MERCEDES-BENZ | A0012305411 |
| MERCEDES-BENZ | A0022305111 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 000 230 65 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 000 230 80 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 000 230 81 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 000 230 85 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 000 230 88 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 000 230 90 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 001 230 14 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 001 230 17 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 001 230 28 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 001 230 81 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 002 230 19 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 002 230 34 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 002 230 50 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 002 230 65 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 002 230 65 11 87 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 002 230 66 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 002 230 72 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 002 230 90 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 000 230 65 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 000 230 80 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 000 230 81 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 000 230 85 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 000 230 88 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 000 230 90 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 001 230 14 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 001 230 17 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 001 230 28 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 001 230 81 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 002 230 19 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 002 230 34 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 002 230 50 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 002 230 65 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 002 230 66 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 002 230 72 11 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A 002 230 90 11 |
| MERCEDES-BENZ (FJDA) | 002 230 65 11 87 |
| MERCEDES-BENZ (FJDA) | A 002 230 65 11 87 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 240 (202.026) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.029) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 43 AMG (202.033) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 CDI (202.134) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 CDI (202.133) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 Turbo-D (202.128) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.081) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.087) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T (202.083) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.086) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.088) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 280 T (202.089) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 43 AMG (202.093) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T CDI (202.194) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T CDI (202.193) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 180 (203.035) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 Kompressor (203.045) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 230 (203.052) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 240 (203.061) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 240 4-matic (203.081) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 280 (203.054) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 280 4-matic (203.092) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 320 (203.064) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 320 4-matic (203.084) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 350 (203.056) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 350 4-matic (203.087) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 CDI (203.004) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 CDI (203.004) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 CDI (203.007) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 220 CDI (203.006) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 220 CDI (203.006, 203.008) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 220 CDI (203.008) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 270 CDI (203.016) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 30 CDI AMG (203.018) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 180 (203.735) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 200 Kompressor (203.745) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 230 Kompressor (203.747) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 320 (203.764) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 350 (203.756) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 200 CDI (203.707) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 220 CDI (203.706) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 220 CDI (203.708) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 30 CDI AMG (203.718) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 180 (203.235) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 Kompressor (203.245) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 230 (203.252) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 240 (203.261) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 240 4-matic (203.281) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 280 (203.254) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 280 4-matic (203.292) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 320 (203.264) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 320 4-matic (203.284) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 350 (203.256) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 350 4-matic (203.287) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 CDI (203.204) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 CDI (203.204) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 CDI (203.207) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 220 CDI (203.208) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 220 CDI (203.206, 203.208) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 220 CDI (203.208) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 270 CDI (203.216) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 30 CDI AMG (203.218) |
| MERCEDE |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | ACP 23 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, CLC-Class, Viano, V-Class, G-Class, SLC, Vito, C-Class, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH ACP 23 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 213,90 ₴









