Вентилятор радіатора MERCEDES-BENZ C-SERIES W203 (2000) C240 2.6 (850078)
- В наявності
- Код: NI 850078
15 510 ₴
13 959 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор радіатора MERCEDES-BENZ C-SERIES W203 (2000) C240 2.6 (850078)

NI 850078

850078
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O | 482 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з блоком керування |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без резистора |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з рамою вентилятора радіатора (обичайка) |
| Кількість штирових контактів | 4 -пол. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Обігрів/охолодження | Одинарний вентилятор |
| Потужність | 600 Вт |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 2035001493 |
| MERCEDES-BENZ | 2035001693 |
| MERCEDES-BENZ | 2035400788 |
| MERCEDES-BENZ | A2035001493 |
| MERCEDES-BENZ | A2035001693 |
| MERCEDES-BENZ | A2035400788 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 180 Kompressor (203.046) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 Kompressor (203.042) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 CGI Kompressor (203.043) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 230 Kompressor (203.040) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 230 (203.052) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 240 (203.061) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 240 4-matic (203.081) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 280 (203.054) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 280 4-matic (203.092) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 320 (203.064) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 320 4-matic (203.084) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 32 AMG Kompressor (203.065) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 350 (203.056) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 350 4-matic (203.087) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 CDI (203.004) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 CDI (203.007) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 220 CDI (203.006) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 220 CDI (203.006, 203.008) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 220 CDI (203.008) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 270 CDI (203.016) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 30 CDI AMG (203.018) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 320 CDI (203.020) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 160 Kompressor (203.730) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 180 Kompressor (203.746) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 200 Kompressor (203.742) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 200 CGI Kompressor (203.743) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 230 (203.752) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 230 Kompressor (203.740) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 320 (203.764) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 350 (203.756) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 200 CDI (203.707) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 220 CDI (203.708) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS Купе (CL203) C 30 CDI AMG (203.718) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 180 Kompressor (203.246) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 Kompressor (203.242) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 CGI Kompressor (203.243) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 230 Kompressor (203.240) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 230 (203.252) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 240 (203.261) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 240 4-matic (203.281) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 280 (203.254) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 280 4-matic (203.292) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 320 (203.264) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 320 4-matic (203.284) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 350 (203.256) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 350 4-matic (203.287) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 32 AMG Kompressor (203.265) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 CDI (203.204) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 CDI (203.207) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 220 CDI (203.208) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 220 CDI (203.206, 203.208) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 220 CDI (203.208) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 270 CDI (203.216) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 320 CDI (203.220) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 30 CDI AMG (203.218) |
| MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 180 Kompressor (203.746) |
| MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 200 Kompressor (203.741) |
| MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 230 (203.752) |
| MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 350 (203.756) |
| MERCEDES-BENZ CLC-CLASS (CL203) CLC 220 CDI (203.708) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 200 Kompressor (209.342) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 200 Kompressor (209.341) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 200 CGI (209.343) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 240 (209.361) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 280 (209.354) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 320 (209.365) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 350 (209.356) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 500 (209.375) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 500 (209.372) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 220 CDI (209.308) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 220 CDI (209.308) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 270 CDI (209.316) |
| MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 320 CDI (209.320) |
| MERCEDES-BENZ CLK Кабріолет (A209) CLK 200 Kompressor (209.442) |
| MERCEDES-BENZ CLK Кабріолет (A209) CLK 200 Kompressor (209.441) |
| MERCEDES-BENZ CLK Кабріолет (A209) CLK 200 CGI (209.343) |
| MERCEDES-BENZ CLK Кабріолет (A209) CLK 240 (209.461) |
| MERCEDES-BENZ CLK Кабріолет (A209) CLK 280 (209.454) |
| MERCEDES-BENZ CLK Кабріолет (A209) CLK 320 (209.465) |
| MERCEDES-BENZ CLK Кабріолет (A209) CLK 350 (209.456) |
| MERCEDES-BENZ CLK Кабріолет (A209) CLK 500 (209.475) |
| MERCEDES-BENZ CLK Кабріолет (A209) CLK 500 (209.472) |
| MERCEDES-BENZ CLK Кабріолет (A209) CLK 320 CDI (209.420) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 850078 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентилятор |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Кількість контактів | 4 |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 482 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 850078 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 959 ₴








