



Компресор кондиціонера MERCEDES GL-CLASS W 164 (06-) GL 320 CDI (+) (89412)
- В наявності
- Код: NI 89412
15 515 ₴
13 963,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера MERCEDES GL-CLASS W 164 (06-) GL 320 CDI (+) (89412)

NI 89412

89412
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 14 мм |
| O впускного отвору | 28 мм |
| O шківів | 100 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 180 мл |
| Ід. № компресора | 7SEU17C |
| Кількість канавок | 8 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 180 см? |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 0012308311 |
| MERCEDES-BENZ | 001230831180 |
| MERCEDES-BENZ | 0012308811 |
| MERCEDES-BENZ | 0022301111 |
| MERCEDES-BENZ | 0022301511 |
| MERCEDES-BENZ | 0022305311 |
| MERCEDES-BENZ | 002230531180 |
| MERCEDES-BENZ | 002230531187 |
| MERCEDES-BENZ | 0022305611 |
| MERCEDES-BENZ | 002230561160 |
| MERCEDES-BENZ | 002230561180 |
| MERCEDES-BENZ | 0022308211 |
| MERCEDES-BENZ | A0012308311 |
| MERCEDES-BENZ | A0012308811 |
| MERCEDES-BENZ | A0022301111 |
| MERCEDES-BENZ | A0022301511 |
| MERCEDES-BENZ | A0022305311 |
| MERCEDES-BENZ | A0022305611 |
| MERCEDES-BENZ | A0022308211 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 320 CDI (463.303) |
| MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 320 CDI (463.343) |
| MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822) |
| MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828) |
| MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 280 CDI 4-matic (164.120) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 320 CDI 4-matic (164.122) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 420 CDI 4-matic (164.128) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 450 CDI 4-matic (164.128) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 CDI 4-matic (251.020) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.125) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 320 CDI (221.022, 221.122) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221) S 420 CDI (221.028, 221.128) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89412 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89412 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 963,50 ₴



