Компресор кондиціонера VW TRANSPORTER T5 ФУРГОН (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 2003.04 - (ACP 93 000S)
- В наявності
- Код: MH ACP 93 000S
13 418 ₴
12 076,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера VW TRANSPORTER T5 ФУРГОН (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 2003.04 - (ACP 93 000S)

MH ACP 93 000S

ACP 93 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| Вага нетто | 6026 г |
| Висота паковання | 20,50 см |
| для виробника | Denso |
| Довжина паковання | 27,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ід. № компресора | 7SEU17C |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Технологія з’єднання | PAD |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 18,50 см |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 3D0820805B |
| AUDI | 3D0820805E |
| AUDI | 3D0820805G |
| AUDI | 3D0820805Q |
| AUDI | 7H0820805B |
| AUDI | 7H0820805C |
| AUDI | 7H0820805E |
| AUDI | 7H0820805F |
| AUDI | 7H0820805G |
| AUDI | 7H0820805H |
| AUDI | 7H0820805J |
| CUPRA | 3D0820805B |
| CUPRA | 3D0820805E |
| CUPRA | 3D0820805G |
| CUPRA | 3D0820805Q |
| CUPRA | 7H0820805B |
| CUPRA | 7H0820805C |
| CUPRA | 7H0820805E |
| CUPRA | 7H0820805F |
| CUPRA | 7H0820805G |
| CUPRA | 7H0820805H |
| CUPRA | 7H0820805J |
| VW | 3D0820805B |
| VW | 3D0820805E |
| VW | 3D0820805G |
| VW | 3D0820805Q |
| VW | 7H0 820 805 E |
| VW | 7H0820805B |
| VW | 7H0820805C |
| VW | 7H0820805F |
| VW | 7H0820805G |
| VW | 7H0820805H |
| VW | 7H0820805J |

| Марка / Модель |
| VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 5.0 V10 TDI 4motion |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 V10 TDI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDi |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | ACP 93 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Phaeton, Touareg, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH ACP 93 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 076,20 ₴








