Радіатор охолоджування BMW 5 GT F07 (09-) 535 IX|BMW 5 F10-F11-F18 (10-) 535 IX (60828)
- В наявності
- Код: NI 60828
15 580 ₴
14 022 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування BMW 5 GT F07 (09-) 535 IX|BMW 5 F10-F11-F18 (10-) 535 IX (60828)

NI 60828

60828
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 39 мм |
| O впускного отвору | 38,5 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 32 мм |
| Довжина решітки | 606 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Алюміній |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 310 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 17117589004 |

| Марка / Модель |
| BMW 5 (F10) 535 i xDrive |
| BMW 5 (F10) 535 i xDrive |
| BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 i xDrive |
| BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive |
| BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 60828 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5 |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 606 мм |
| Ширина ядра радіатора | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 60828 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 022 ₴












