Компресор кондиціонера OPEL COMBO (12-) 1.3 CDTI|ALFA ROMEO MITO (955) (08-) 1.3 JTDM|FIAT PUNTO III (199) (12-) 1.3 MJTD|FIAT
- В наявності
- Код: NI 89503
15 580 ₴
14 022 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера OPEL COMBO (12-) 1.3 CDTI|ALFA ROMEO MITO (955) (08-) 1.3 JTDM|FIAT PUNTO III (199) (12-) 1.3 MJTD|FIAT PUNTO GRANDE (08-) 1.3 MJTD|FIAT QUBO (225) ( (89503)

NI 89503

89503
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 11,8 мм |
| O впускного отвору | 17,8 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 150 мл |
| Ід. № компресора | SD6V12 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 120 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| ABARTH | 71724813 |
| ABARTH | 71789111 |
| ABARTH | 71792267 |
| ABARTH | 71793961 |
| ALFA ROMEO | 1854290 |
| ALFA ROMEO | 1854356 |
| ALFA ROMEO | 1854458 |
| ALFA ROMEO | 51803075 |
| ALFA ROMEO | 51893889 |
| ALFA ROMEO | 71724084 |
| ALFA ROMEO | 71724813 |
| ALFA ROMEO | 71789111 |
| ALFA ROMEO | 71792025 |
| ALFA ROMEO | 71792267 |
| ALFA ROMEO | 71793961 |
| ALFA ROMEO | 95511886 |
| ALFA ROMEO | 95513956 |
| ALFA ROMEO | 95521422 |
| ALFA ROMEO | 95525561 |
| FIAT | 1854290 |
| FIAT | 1854356 |
| FIAT | 1854458 |
| FIAT | 51803075 |
| FIAT | 51893889 |
| FIAT | 71724084 |
| FIAT | 71724813 |
| FIAT | 71789111 |
| FIAT | 71792025 |
| FIAT | 71792027 |
| FIAT | 71792267 |
| FIAT | 71793961 |
| FIAT | 95511886 |
| FIAT | 95513956 |
| FIAT | 95521422 |
| FIAT | 95525561 |
| OPEL | 1854290 |
| OPEL | 1854356 |
| OPEL | 1854458 |
| OPEL | 51803075 |
| OPEL | 51893889 |
| OPEL | 71724084 |
| OPEL | 71724813 |
| OPEL | 71789111 |
| OPEL | 71792025 |
| OPEL | 71792267 |
| OPEL | 71793961 |
| OPEL | 95511886 |
| OPEL | 95513956 |
| OPEL | 95521422 |
| OPEL | 95525561 |
| VAUXHALL | 1854290 |
| VAUXHALL | 1854356 |
| VAUXHALL | 1854458 |
| VAUXHALL | 51803075 |
| VAUXHALL | 51893889 |
| VAUXHALL | 71724084 |
| VAUXHALL | 71724813 |
| VAUXHALL | 71789111 |
| VAUXHALL | 71792025 |
| VAUXHALL | 71792267 |
| VAUXHALL | 71793961 |
| VAUXHALL | 95511886 |
| VAUXHALL | 95513956 |
| VAUXHALL | 95521422 |
| VAUXHALL | 95525561 |

| Марка / Модель |
| ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXT1A, 955AYA1A) |
| ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXT1A) |
| ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXH1B, 955AXT1A) |
| ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXP1A, 955AYC1A) |
| FIAT FIORINO Мінівен (225_) 1.3 JTD Multijet (225BXB1A, 225BXB11) |
| FIAT FIORINO Мінівен (225_) 1.3 JTD Multijet |
| FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet |
| FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet |
| FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet |
| FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet (199.AXD11, 199.AXD1A, 199.AXD1B,... |
| FIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 JTD Multijet (323AXB1A) |
| FIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet (323AXB11, 323AXB1A) |
| FIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet (323AXB1A) |
| FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet |
| FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet |
| FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet |
| FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet |
| FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet |
| FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet (199AXC1A, 199BXC1A, 199AXT1A, 199BXT1A) |
| FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet |
| FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet |
| FIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet (225CXB1A, 225AXB1A, 225CXB11, 225AXB11,... |
| FIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet (225AXG1A, 225CXG1A, 225AXG11, 225CXG11) |
| FIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet (225AXE1A, 225CXE1A, 225AXH1A, 225AXL1A,... |
| FIAT DOBLO Платформа/шасі (263_) 1.4 |
| FIAT DOBLO Платформа/шасі (263_) 1.3 D Multijet |
| FIAT DOBLO Платформа/шасі (263_) 1.3 D Multijet (263HXT1A, 263YXT1A, 263YYA1A, 263HYA1A) |
| FIAT DOBLO Платформа/шасі (263_) 1.3 D Multijet |
| FIAT DOBLO Платформа/шасі (263_) 1.3 D Multijet (263HXU1A, 263YXU1A, 263HYB1A, 263YYB1A) |
| FIAT DOBLO Автобус (263_) 1.4 (263AXA1A) |
| FIAT DOBLO Автобус (263_) 1.4 Natural Power (263AXG1B) |
| FIAT DOBLO Автобус (263_) 1.3 D Multijet (263AXC1A) |
| FIAT DOBLO Автобус (263_) 1.3 D Multijet (263AXU1A, 263AYB1A) |
| FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 |
| FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 Natural Power |
| FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet |
| FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet (263ZXT1A, 263WXT1A, 263ZYA1A, 263WYA1A) |
| FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet |
| FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet (263WXU1A, 263ZXU1A, 263WYB1A, 263ZYB1A) |
| FIAT FIORINO Фургон/мінівен (225_) 1.3 D Multijet (225BXD1A, 225BXB1A, 225BXB11) |
| FIAT FIORINO Фургон/мінівен (225_) 1.3 D Multijet |
| FIAT FIORINO Фургон/мінівен (225_) 1.3 D Multijet |
| OPEL COMBO Tour (X12) 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05) |
| OPEL COMBO Tour (X12) 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05) |
| OPEL COMBO Фургон/мінівен (X12) 1.3 CDTI (B05) |
| OPEL COMBO Фургон/мінівен (X12) 1.3 CDTI (B05) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89503 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, Punto, Fiorino, Linea, Grande Punto, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89503 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 022 ₴









