Компресор кондиціонера AUDI A 4 / S 4 (B8) (07-) 2.0 TDI|AUDI A 5 / S 5 (8T) (07-) 2.0 TDI|AUDI A 4 ALLROAD (B8) (09-) 2.0
- В наявності
- Код: NI 890551
15 618 ₴
14 056,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера AUDI A 4 / S 4 (B8) (07-) 2.0 TDI|AUDI A 5 / S 5 (8T) (07-) 2.0 TDI|AUDI A 4 ALLROAD (B8) (09-) 2.0 TDI|AUDI Q5 / SQ5 (8R) (08-) 2.0 TDI (890551)

NI 890551

890551
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,4 мм |
| O впускного отвору | 28,4 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 150 мл |
| Ід. № компресора | 6SEU14C |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 140 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 8K0260805N |
| AUDI | 8K0260805Q |
| AUDI | 8K0260805R |
| AUDI | 8T0260805F |
| AUDI | 8T0260805P |
| AUDI | 8T0260805S |
| AUDI | 8T0260805T |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890551 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890551 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 056,20 ₴









