Компресор кондиціонера MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B 150|MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B 170|MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B
- В наявності
- Код: NI 89479
15 803 ₴
14 222,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B 150|MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B 170|MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B 200|MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B 200 TURBO|MER (89479)

NI 89479

89479
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,3 мм |
| O впускного отвору | 18 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 120 мл |
| Ід. № компресора | 6SEU16C |
| Кількість канавок | 5 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 0012303511 |
| MERCEDES-BENZ | 0012309011 |
| MERCEDES-BENZ | 0022301311 |
| MERCEDES-BENZ | 0022304711 |
| MERCEDES-BENZ | 22301311 |
| MERCEDES-BENZ | A0012303511 |
| MERCEDES-BENZ | A0012309011 |
| MERCEDES-BENZ | A0022301311 |
| MERCEDES-BENZ | A0022304711 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 150 (169.031, 169.331) |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 160 (169.031, 169.331) |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 170 (169.032, 169.332) |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 180 (169.032, 169.332) |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 (169.033, 169.333) |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 TURBO (169.034, 169.334) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 150 (245.231) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 160 (245.231) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 170 (245.232) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 170 NGT (245.233) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 NGT (245.233) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 (245.232) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 (245.233) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 TURBO (245.234) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89479 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89479 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 222,70 ₴








