Компресор кондиціонера MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) 3 2007.01 - 2014.01 C 280 (204.054) M 272.947 (ACP 901 000S)
- В наявності
- Код: MH ACP 901 000S
15 963 ₴
14 366,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) 3 2007.01 - 2014.01 C 280 (204.054) M 272.947 (ACP 901 000S)

MH ACP 901 000S

ACP 901 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| O шківів | 110 мм |
| Вага нетто | 5225 г |
| Висота паковання | 21,00 см |
| для виробника | Denso |
| Довжина паковання | 29,0 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ід. № компресора | 6SEU16C |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість ребер | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Технологія з’єднання | PAD |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 18,50 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 0012305011 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 230 50 11 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 230 (204.052) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 230 4-matic (204.085) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 280 (204.054) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 280 4-matic (204.081) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 4-matic (204.081) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 (204.056) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 4-matic (204.087) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 200 CDI (204.007, 204.006) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.008) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | ACP 901 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH ACP 901 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 366,70 ₴










