



Радіатор охолоджування BMW 5 G30-G31 (15-) 540 I (606236)
- В наявності
- Код: NI 606236
15 994 ₴
14 394,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування BMW 5 G30-G31 (15-) 540 I (606236)

NI 606236

606236
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 38,5 мм |
| O впускного отвору | 38,5 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 627 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 530 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 17118476010 |
| BMW | 17118576997 |
| BMW | 8476010 |
| BMW | 8576997 |

| Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 530 i |
| BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 540 i |
| BMW 5 (G30, F90) 540 i xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 540 i |
| BMW 5 (G30, F90) 540 i xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) M 550 d xDrive |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i xDrive |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 740 i, Li |
| BMW 7 (G11, G12) 740 Li xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 750 d, Ld xDrive |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 606236 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 6, 7-Series |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 627 мм |
| Ширина ядра радіатора | 530 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 606236 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 394,60 ₴



