Компресор кондиціонера VOLVO V70 (06-) 1.6 D|VOLVO S40 (MS) (04-) 1.6 D|VOLVO S80 II (AS) (06-) 1.6 D|VOLVO S60 (10-) D2|VOLVO C
- В наявності
- Код: NI 890584
15 996 ₴
14 396,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера VOLVO V70 (06-) 1.6 D|VOLVO S40 (MS) (04-) 1.6 D|VOLVO S80 II (AS) (06-) 1.6 D|VOLVO S60 (10-) D2|VOLVO C 30 (06-) 1.6 D|VOLVO V60 (10-) D2|VOLVO V50 (890584)

NI 890584

890584
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 14,6 мм |
| O впускного отвору | 14,6 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 155 мл |
| Ід. № компресора | SD7V16 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VOLVO | 31291821 |
| VOLVO | 31348213 |
| VOLVO | 31348245 |
| VOLVO | 36000986 |
| VOLVO | 36001870 |
| VOLVO | 36001898 |

| Марка / Модель |
| VOLVO C30 (533) D2 |
| VOLVO S40 II (544) D2 |
| VOLVO S60 II (134) DRIVe / D2 |
| VOLVO S80 II (124) 1.6 D DRIVe |
| VOLVO S80 II (124) 1.6 DRIVe |
| VOLVO V50 (545) D2 |
| VOLVO V60 I (155) 1.6 DRIVe |
| VOLVO V70 III (135) 1.6 DRIVe / D2 |
| VOLVO V70 III (135) 1.6 D |
| VOLVO V70 III (135) 2.0 D |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890584 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S40, S60, V70, V50, S80, C30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890584 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 396,40 ₴








