


Радіатор охолоджування BMW 5 17- (550168)
- В наявності
- Код: NF 550168
15 109 ₴
13 598,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування BMW 5 17- (550168)

NF 550168

550168
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 628 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина решітки | 511 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 17112671573 |
| BMW | 17117933871 |
| BMW | 17118484638 |
| BMW | 17118619621 |
| BMW | 17118664919 |

| Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in Hybrid |
| BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid |
| BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 520 i |
| BMW 5 (G30, F90) 520 i |
| BMW 5 (G30, F90) 520 i Mild-Hybrid |
| BMW 5 (G30, F90) 520 i |
| BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 530 i |
| BMW 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid |
| BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 540 i Mild-Hybrid |
| BMW 5 (G30, F90) 540 i Mild-Hybrid xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 540 i |
| BMW 5 (G30, F90) 540 i xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 540 i |
| BMW 5 (G30, F90) 540 i xDrive |
| BMW 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid |
| BMW 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive |
| BMW 5 Touring (G31) 520 i Mild-Hybrid |
| BMW 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid |
| BMW 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid xDrive |
| BMW 5 Touring (G31) 540 i Mild-Hybrid xDrive |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i Mild-Hybrid |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i xDrive |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i Mild-Hybrid |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i Mild-Hybrid xDrive |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i xDrive |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 740 e, Le |
| BMW 7 (G11, G12) 740 Le xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 745 e, Le Plug-in-Hybrid |
| BMW 7 (G11, G12) 745 Le Plug-in-Hybrid xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 730 i, Li |
| BMW 7 (G11, G12) 740 i, Li |
| BMW 7 (G11, G12) 740 i, Li |
| BMW 7 (G11, G12) 740 Li xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 740 Li xDrive |
| BMW 8 Gran Coupe (G16, F93) 840 i |
| BMW 8 Gran Coupe (G16, F93) 840 i xDrive |
| BMW 8 Купе (G15, F92) 840 i |
| BMW 8 Купе (G15, F92) 840 i |
| BMW 8 Купе (G15, F92) 840 i xDrive |
| BMW 8 Кабріолет (G14, F91) 840 i |
| BMW 8 Кабріолет (G14, F91) 840 i xDrive |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 550168 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 7-Series, 6 |
| Довжина ядра радіатора | 628 мм |
| Ширина ядра радіатора | 511 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 550168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 598,10 ₴



