Комплект зчеплення MAZDA 6 ЛІФТБЕК (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) 2009.01 - 2012.12 (625 3102 00)
- В наявності
- Код: LK 625 3102 00
16 194 ₴
14 574,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення MAZDA 6 ЛІФТБЕК (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) 2009.01 - 2012.12 (625 3102 00)

LK 625 3102 00

625 3102 00
(LUK)
| Характеристика | Свойство |
| O | 250 мм |
| Додаткове регулювання | з автоматичним додатковим регулюванням |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником вимкнення зчеплення |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | FE6216510 |
| MAZDA | FE62-16-510 |
| MAZDA | FE6216510B |
| MAZDA | FE62-16-510B |
| MAZDA | FE6216510C |
| MAZDA | FE62-16-510C |
| MAZDA | FE8216510A |
| MAZDA | FE82-16-510A |
| MAZDA | G56116510 |
| MAZDA | G561-16-510 |
| MAZDA | G56116510A |
| MAZDA | G561-16-510A |
| MAZDA | G56116510B |
| MAZDA | G561-16-510B |
| MAZDA | G56116510C |
| MAZDA | G561-16-510C |
| MAZDA | LF0116510 |
| MAZDA | LF01-16-510 |
| MAZDA | R2A116410A |
| MAZDA | R2A1-16-410A |
| MAZDA | R2A116460 |
| MAZDA | R2A1-16-460 |
| MAZDA | RF3016460B |
| MAZDA | RF30-16-460B |
| MAZDA | SE0316510 |
| MAZDA | SE03-16-510 |
| MAZDA | SE0316510A |
| MAZDA | SE03-16-510A |
| MAZDA | WLA116510 |
| MAZDA | WLA1-16-510 |

| Марка / Модель |
| MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.2 D (GH10) |
| MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
| MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
| MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
| MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
| MAZDA 6 Універсал (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
| MAZDA 6 Універсал (GH) 2.2 D (GH10) |
| MAZDA 6 Універсал (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
| MAZDA 6 Універсал (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
| MAZDA 6 Універсал (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GH) 2.2 D (GH10) |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GH) 2.2 D (GH10) |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GH) 2.2 MZR-CD (GH10) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Код запчастини | 625 3102 00 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | LK 625 3102 00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 574,60 ₴



