
Маховик AUDI: A4 (2000>2004) 2.0FSI, A4 (94>98) 1.6I, 1.8I, A4 (99>2001) 1.6I, 1.8I, A6 (94>97) 1.8E, 1.8I, A6 (97>2001) 1.8I, C
- В наявності
- Код: SH 2294 002 144
16 202 ₴
14 581,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маховик AUDI: A4 (2000>2004) 2.0FSI, A4 (94>98) 1.6I, 1.8I, A4 (99>2001) 1.6I, 1.8I, A6 (94>97) 1.8E, 1.8I, A6 (97>2001) 1.8I, C (2294 002 144)

SH 2294 002 144

2294 002 144
(SACHS)
| Характеристика | Свойство |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з болтами маховика |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | |
| Зовнішній діаметр | 228 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 058 105 266 |
| AUDI | 058 105 266 C |
| AUDI | 058 105 266 F |
| AUDI | 058 105 266 G |
| AUDI | 058 105 266 H |
| AUDI | 058 105 266 K |
| AUDI | 06B 105 266 A |
| AUDI | 06B 105 266 C |
| AUDI | 06B 105 266 D |
| AUDI | 06B 105 266 E |
| AUDI | 06B 105 266 F |
| SEAT | 058 105 266 H |
| SEAT | 06B 105 266 A |
| SKODA | 058 105 266 H |
| VW | 058 105 266 |
| VW | 058 105 266 F |
| VW | 058 105 266 G |
| VW | 058 105 266 H |
| VW | 058 105 266 K |
| VW | 06B 105 266 A |
| VW | 06B 105 266 C |
| VW | 06B 105 266 D |
| VW | 06B 105 266 E |
| VW | 06B 105 266 F |
| VW (SVW) | 058 105 266 H |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B6 (8E2) 1.6 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 1.8 T |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 2.0 |
| AUDI A4 B7 (8EC) 1.6 |
| AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T |
| AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.0 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.0 |
| SEAT EXEO (3R2) 1.6 |
| SEAT EXEO (3R2) 1.8 T |
| SEAT EXEO ST (3R5) 1.6 |
| SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T |
| SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T |
| SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.6 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6 |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T |
| VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.6 |
| VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V |
| VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 |
| VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 4motion |
| VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 |
| VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.6 |
| VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V |
| VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 |
| VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 4motion |
| VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Код запчастини | 2 294 002 144 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SH 2294 002 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 581,80 ₴



