Компресор кондиціонера BMW X5 (F15, F85) SDRIVE 25 D 2013.08 - 2018.07 (891019)
- В наявності
- Код: NI 891019
16 267 ₴
14 640,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера BMW X5 (F15, F85) SDRIVE 25 D 2013.08 - 2018.07 (891019)

NI 891019

891019
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 18 мм |
| O впускного отвору | 20 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 100 мл |
| Ід. № компресора | 6VS14EC |
| Кількість канавок | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 133 см? |
| Холодоагент | R 1234yf |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 64525A3F1D2 |
| BMW | 64525A5C712 |
| BMW | 64526811430 |
| BMW | 64526811432 |
| BMW | 64526826879 |
| BMW | 64529295050 |
| BMW | 64529460942 |
| BMW | 6811430 |
| BMW | 6811432 |
| BMW | 6826879 |
| BMW | 6842618 |
| BMW | 9295050 |
| MINI | 64525A3F1D2 |
| MINI | 64525A5C712 |
| MINI | 64526811430 |
| MINI | 64526811432 |
| MINI | 64526826879 |
| MINI | 64529295050 |
| MINI | 6811430 |
| MINI | 6811432 |
| MINI | 6826879 |
| MINI | 9295050 |

| Марка / Модель |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 218 i |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 216 i |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 218 i |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 220 i |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 225 i |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 225 i xDrive |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 214 d |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 216 d |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 218 d |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 218 d xDrive |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 220 d |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 220 d xDrive |
| BMW 2 Кабріолет (F23) 218 i |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 216 i |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 i |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 i |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 214 d |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 216 d |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 d |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 d xDrive |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 d |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 d xDrive |
| BMW 5 (F10) 518 d |
| BMW 5 (F10) 520 d |
| BMW 5 (F10) 520 d xDrive |
| BMW 5 (F10) 520 d |
| BMW 5 (F10) 520 d xDrive |
| BMW 5 Touring (F11) 518 d |
| BMW 5 Touring (F11) 520 d |
| BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive |
| BMW 5 Touring (F11) 520 d |
| BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 520 i |
| BMW 5 (G30, F90) 520 i |
| BMW 5 (G30, F90) 520 i Mild-Hybrid |
| BMW 5 (G30, F90) 530 i |
| BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 520 d |
| BMW 5 (G30, F90) 520 d |
| BMW 5 (G30, F90) 520 d xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 525 d |
| BMW 5 (G30, F90) 530 d |
| BMW 5 (G30, F90) 530 d xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) 540 d xDrive |
| BMW 5 (G30, F90) M 550 d xDrive |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d xDrive |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 d xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 730 i, Li |
| BMW 7 (G11, G12) 740 i, Li |
| BMW 7 (G11, G12) 740 i, Li |
| BMW 7 (G11, G12) 740 Li xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 730 d |
| BMW 7 (G11, G12) 730 d xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 730 d, Ld xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 730 d, Ld |
| BMW 7 (G11, G12) 730 d, Ld xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 740 d, Ld xDrive |
| BMW 7 (G11, G12) 750 d, Ld xDrive |
| BMW X1 (F48) sDrive 18 i |
| BMW X1 (F48) sDrive 18 i |
| BMW X1 (F48) sDrive 20 i |
| BMW X1 (F48) xDrive 20 i |
| BMW X1 (F48) xDrive 25 i |
| BMW X1 (F48) sDrive 16 d |
| BMW X1 (F48) sDrive 18 d |
| BMW X1 (F48) sDrive 18 d |
| BMW X1 (F48) sDrive 20 d |
| BMW X1 (F48) sDrive 20 d |
| BMW X1 (F48) xDrive 18 d |
| BMW X1 (F48) xDrive 18 d |
| BMW X1 (F48) xDrive 20 d |
| BMW X1 (F48) xDrive 20 d |
| BMW X1 (F48) xDrive 25 d |
| BMW X2 (F39) sDrive 20 i |
| BMW X2 (F39) sDrive 18 d |
| BMW X2 (F39) sDrive 18 d |
| BMW X2 (F39) sDrive 20 d |
| BMW X2 (F39) sDrive 20 d |
| BMW X2 (F39) xDrive 18 d |
| BMW X2 (F39) xDrive 20 d |
| BMW X2 (F39) xDrive 20 d |
| BMW X2 (F39) xDrive 25 d |
| BMW X3 (F25) sDrive 18 d |
| BMW X3 (F25) xDrive 20 d |
| BMW X3 (F25) xDrive 20 d |
| BMW X4 (F26) xDrive 20 d |
| BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d |
| BMW X1 Van (F48) sDrive 18 i |
| MINI MINI (F55) One First |
| MINI MINI (F55) One |
| MINI MINI (F55) Cooper |
| MINI MINI (F55) Cooper S |
| MINI MINI (F55) Cooper S |
| MINI MINI (F55) Cooper S JCW |
| MINI MINI (F55) One D |
| MINI MINI (F55) Cooper D |
| MINI MINI (F55) Cooper SD |
| MINI MINI (F55) Cooper SD |
| MINI MINI (F56) One First |
| MINI MINI (F56) One |
| MINI MINI (F56) Cooper |
| MINI MINI (F56) Cooper S |
| MINI MINI (F56) Cooper S |
| MINI MINI (F56) Cooper S JCW |
| MINI MINI (F56) John Cooper Works |
| MINI MINI (F56) One D |
| MINI MINI (F56) Cooper D |
| MINI MINI (F56) Cooper SD |
| MINI MINI (F56) Cooper SD |
| MINI MINI Кабріолет (F57) One |
| MINI MINI Кабріолет (F57) Cooper |
| MINI MINI Кабріолет (F57) Cooper S |
| MINI MINI Кабріолет (F57) Cooper S |
| MINI MINI Кабріолет (F57) Cooper S JCW |
| MINI MINI Кабріолет (F57) John Cooper Works |
| MINI MINI Кабріолет (F57) Cooper D |
| MINI MINI Кабріолет (F57) Cooper SD |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) One |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper S |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper S ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper S |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper S ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) John Cooper Works ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper D |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper D ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper D |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper D ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper SD |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper SD ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper SD |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper SD ALL4 |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) One |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper S |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper S ALL4 |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper S |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper S ALL4 |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper S JCW |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper S JCW ALL4 |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) John Cooper Works |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) One D |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper D |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper SD |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper SD ALL4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 891019 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, Clubman, 7-Series, 5, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 891019 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 640,30 ₴



