![Акумуляторна батарея 230А АКБ BOSCH ТЯГОВИЙ L DUAL PURPOSE EFB ПРАВ [+] 12V 240AH 1200A 518*274*242 (0 092 LE0 010), фото 2](https://images.prom.ua/6996123490_w40_h40_akumulyatorna-batareya-230a.jpg)
![Акумуляторна батарея 230А АКБ BOSCH ТЯГОВИЙ L DUAL PURPOSE EFB ПРАВ [+] 12V 240AH 1200A 518*274*242 (0 092 LE0 010), фото 3](https://images.prom.ua/6996123491_w40_h40_akumulyatorna-batareya-230a.jpg)
![Акумуляторна батарея 230А АКБ BOSCH ТЯГОВИЙ L DUAL PURPOSE EFB ПРАВ [+] 12V 240AH 1200A 518*274*242 (0 092 LE0 010), фото 4](https://images.prom.ua/6996123492_w40_h40_akumulyatorna-batareya-230a.jpg)
Акумуляторна батарея 230А АКБ BOSCH ТЯГОВИЙ L DUAL PURPOSE EFB ПРАВ [+] 12V 240AH 1200A 518*274*242 (0 092 LE0 010)
- В наявності
- Код: BO 0092LE0010
16 320 ₴
14 688 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея 230А АКБ BOSCH ТЯГОВИЙ L DUAL PURPOSE EFB ПРАВ [+] 12V 240AH 1200A 518*274*242 (0 092 LE0 010)

BO 0092LE0010

0 092 LE0 010
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання відбортовки | B00 |
| Висота | 242 |
| Висота | 242 мм |
| Довжина | 518 |
| Довжина | 518 мм |
| Ємність акумулятора | 240 А·год |
| Ємність, Ah | 240 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Полярність | ПРАВ [+] |
| Розташування виводів | 3 |
| Стартовий струм | 1200A |
| Струм холодного прокручування за EN | 1200 А |
| Тип | EFB |
| Тип | Тягові |
| Тип кріплення | B00 |
| Тип полюсного виводу | 1 |
| Форм-фактор | Європа |
| Ширина | 274 |
| Ширина | 274 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| DAF | 0067460 |
| DAF | 1295013 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 092 LE0 010 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BO 0092LE0010 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 688 ₴


![Акумуляторна батарея 230А АКБ BOSCH ТЯГОВИЙ L DUAL PURPOSE EFB ПРАВ [+] 12V 240AH 1200A 518*274*242 (0 092 LE0 010), фото 1](https://images.prom.ua/6996123489_w640_h640_akumulyatorna-batareya-230a.jpg)
![Акумуляторна батарея 230А АКБ BOSCH ТЯГОВИЙ L DUAL PURPOSE EFB ПРАВ [+] 12V 240AH 1200A 518*274*242 (0 092 LE0 010)](https://images.prom.ua/6996123489_akumulyatorna-batareya-230a.jpg)