![Акумуляторна батарея 240A АКБ BOSCH EFB TE ЛІВ [+] 12V 240AH 1200A 518*276*242 (0 092 TE0 888), фото 2](https://images.prom.ua/6996123494_w40_h40_akumulyatorna-batareya-240a.jpg)
![Акумуляторна батарея 240A АКБ BOSCH EFB TE ЛІВ [+] 12V 240AH 1200A 518*276*242 (0 092 TE0 888), фото 3](https://images.prom.ua/6996123495_w40_h40_akumulyatorna-batareya-240a.jpg)
![Акумуляторна батарея 240A АКБ BOSCH EFB TE ЛІВ [+] 12V 240AH 1200A 518*276*242 (0 092 TE0 888), фото 4](https://images.prom.ua/6996123496_w40_h40_akumulyatorna-batareya-240a.jpg)
![Акумуляторна батарея 240A АКБ BOSCH EFB TE ЛІВ [+] 12V 240AH 1200A 518*276*242 (0 092 TE0 888), фото 5](https://images.prom.ua/6996123497_w40_h40_akumulyatorna-batareya-240a.jpg)
Акумуляторна батарея 240A АКБ BOSCH EFB TE ЛІВ [+] 12V 240AH 1200A 518*276*242 (0 092 TE0 888)
- В наявності
- Код: BO 0092TE0888
16 320 ₴
14 688 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея 240A АКБ BOSCH EFB TE ЛІВ [+] 12V 240AH 1200A 518*276*242 (0 092 TE0 888)

BO 0092TE0888

0 092 TE0 888
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання відбортовки | B00 |
| Висота | 242 |
| Висота | 242 мм |
| Довжина | 518 |
| Довжина | 518 мм |
| Ємність акумулятора | 240 А·год |
| Ємність, Ah | 240 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Полярність | ЛІВ [+] |
| Розташування виводів | 3 |
| Стартовий струм | 1200A |
| Струм холодного прокручування за EN | 1200 А |
| Тип | EFB |
| Тип кріплення | B00 |
| Тип полюсного виводу | 1 |
| Форм-фактор | Вантажні |
| Ширина | 274 мм |
| Ширина | 276 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| KASSBOHRER | A0019825408 |
| KASSBOHRER | A0029822008 |
| MAN | 07 97020 2252 |
| MERCEDES-BENZ | 001 982 54 08 |
| MERCEDES-BENZ | 002 541 30 01 |
| MERCEDES-BENZ | 002 982 20 08 |
| MERCEDES-BENZ | 29822008 |
| MERCEDES-BENZ | A 001 982 54 08 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 541 30 01 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 982 20 08 |
| NEOPLAN | 07970202252 |
| RENAULT | 74 22 144 328 |
| SETRA | A0019825408 |
| SETRA | A0029822008 |
| VOLVO | 22144328 |

| Марка / Модель |
| AC ACE 4.9 (1NMBCFL) |
| AC ACE 4.6 (1NMBCFN) |
| AC ACE 4.9 (1NMBCFL) |
| AC ACE 4.9 Super Charger (1NMBCFL) |
| AUTO UNION DKW SONDERKLASSE F 93 LC |
| AYATS Bravo A34 |
| AYATS Bravo A34 |
| BERKHOF Ambassador ALE 106-205, ALE 120-205 |
| BERKHOF Ambassador ALE 106-225, ALE 120-225 |
| BMC HAWK 9,8M |
| BMC MIDILUX MIDILUX S |
| BMC MIDILUX MIDILUX L |
| BMC PROFESSIONAL 938 |
| BMC PROFESSIONAL 935 FDB |
| BMC PROFESSIONAL 935 FTB |
| BMC PROFESSIONAL 938 EDB |
| BMC PROFESSIONAL 938 EDE |
| BMC PROFESSIONAL 938 ETB |
| BMC PROFESSIONAL 935 FDE |
| BMC PROFESSIONAL 935 FTE |
| BMC PROFESSIONAL 938 |
| BMC PROFESSIONAL 938 EDE |
| BMC PROFESSIONAL 938 ETE |
| BMC PROBUS 850 TB |
| BMC PROBUS 850 TBX |
| BMC PROBUS 850 TBX |
| BMC PROBUS 215 SCB |
| BMC PROBUS 850 |
| BMC PROCITY 12M CNG |
| BMC PROCITY 285 |
| BMC PROCITY 320 |
| BMW i3 (I01) Electric |
| BMW i3 (I01) Electric |
| BOND EQUIPE Купе 1300 GT |
| BOND EQUIPE Mk. II Купе 2.0 GT |
| BOND EQUIPE Mk. II Кабріолет 2.0 GT |
| BREDAMENARINIBUS M-Serie M230 |
| BREDAMENARINIBUS M-Serie M321 |
| BREDAMENARINIBUS AVANCITY AVANCITY+ S |
| BREDAMENARINIBUS AVANCITY AVANCITY+ S CNG |
| BREDAMENARINIBUS AVANCITY AVANCITY+ L |
| BREDAMENARINIBUS AVANCITY AVANCITY+ L CNG |
| BREDAMENARINIBUS AVANCITY AVANCITY+ N |
| BREDAMENARINIBUS AVANCITY AVANCITY+ N CNG |
| BREDAMENARINIBUS VIVACITY VIVACITY 8 |
| BREDAMENARINIBUS VIVACITY VIVACITY 9 |
| BREDAMENARINIBUS VIVACITY VIVACITY+ C |
| BREDAMENARINIBUS VIVACITY VIVACITY+ C CNG |
| BREDAMENARINIBUS VIVACITY VIVACITY+ M |
| BREDAMENARINIBUS VIVACITY VIVACITY+ C |
| BREDAMENARINIBUS VIVACITY VIVACITY+ C CNG |
| BREDAMENARINIBUS VIVACITY VIVACITY+ M |
| BREDAMENARINIBUS LANDER 12.2 |
| BREDAMENARINIBUS ZEUS M200E |
| BREDAMENARINIBUS ZEUS ZEUS |
| CATERHAM SEVEN (CF, CS) 1.4 i |
| CATERHAM SEVEN (CF, CS) 1.6 i |
| CATERHAM SEVEN (CF, CS) 1.6 |
| CATERHAM SEVEN (CF, CS) Cosworth 1600 |
| CATERHAM SEVEN (CF, CS) 1700 Super Sprint |
| CATERHAM SEVEN (CF, CS) 1.8 i |
| CATERHAM SEVEN (CF, CS) 1.8 16 V |
| CATERHAM SEVEN (CF, CS) 2.0 i |
| CHEVROLET SILVERADO 1500 6.0 AWD |
| CHRYSLER CIRRUS 2.0 LX |
| CHRYSLER CIRRUS 2.0 LX |
| CHRYSLER CIRRUS 2.4 LX |
| CHRYSLER CIRRUS 2.5 LX |
| DAF CF FA 280 |
| DAF CF FA 290 |
| DAF CF FT 290 |
| DAF CF FAR 290, FAS 290 |
| DAF CF FAN 290, FAG 290 |
| DAF CF FAT 290 |
| DAF CF FAT 290 |
| DAF CF FAD 290 |
| DAF CF FAD 290 |
| DAF CF FA 320 |
| DAF CF FAR 320 |
| DAF CF FAS 320 |
| DAF CF FAN 320 |
| DAF CF FA 330 |
| DAF CF FT 330 |
| DAF CF FAR 330, FAS 330 |
| DAF CF FAN 330, FAG 330 |
| DAF CF FAT 330 |
| DAF CF FAT 330 |
| DAF CF FAD 330 |
| DAF CF FAD 330 |
| DAF CF FA 370 |
| DAF CF FT 370 |
| DAF CF FAR 370, FAS 370 |
| DAF CF FAN 370, FAG 370 |
| DAF CF FAT 370 |
| DAF CF FAT 370 |
| DAF CF FAD 370 |
| DAF CF FAD 370 |
| DAF CF FA 410 |
| DAF CF FT 410 |
| DAF CF FAR 410 |
| DAF CF FAS 410 |
| DAF CF FAR 410 |
| DAF CF FTP 410 |
| DAF CF FTR 410 |
| DAF CF FTS 410 |
| DAF CF FAG 410 |
| DAF CF FAN 410 |
| DAF CF FAN 410 |
| DAF CF FTN 410 |
| DAF CF FTG 410 |
| DAF CF FAT 410 |
| DAF CF FAT 410 |
| DAF CF FTT 410 |
| DAF CF FAC 410 |
| DAF CF FAK 410 |
| DAF CF FAX 410 |
| DAF CF FAQ 410 |
| DAF CF FAD 410 |
| DAF CF FAD 410 |
| DAF CF FA 460 |
| DAF CF FA 460 |
| DAF CF FT 460 |
| DAF CF FT 460 |
| DAF CF FAR 460, FAS 460 |
| DAF CF FTS 460 |
| DAF CF FTR 460 |
| DAF CF FTP 460 |
| DAF CF FAN 460, FAG 460 |
| DAF CF FTG 460 |
| DAF CF FAT 460 |
| DAF CF FAT 460 |
| DAF CF FTT 460 |
| DAF CF FAC 460 |
| DAF CF FAQ 460, FAX 460 |
| DAF CF FAD 460 |
| DAF CF FAD 460 |
| DAF CF FAN 280 |
| DAF CF FAR 280 |
| DAF CF FAW 410 |
| DAF CF FAW 410 |
| DAF XF FA 410 |
| DAF XF FA 410 |
| DAF XF FA 410 |
| DAF XF FT 410 |
| DAF XF FAR 410 |
| DAF XF FAR 410, FAS 410 |
| DAF XF FTP 410 |
| DAF XF FTP 410, FTR 410, FTS 410 |
| DAF XF FAN 410 |
| DAF XF FTG 410, FTN 410 |
| DAF XF FA 430 |
| DAF XF FT 430 |
| DAF XF FAR 430 |
| DAF XF FAS 430 |
| DAF XF FAR 430 |
| DAF XF FAS 430 |
| DAF XF FTP 430 |
| DAF XF FTS 430 |
| DAF XF FTR 430 |
| DAF XF FAN 430 |
| DAF XF FTG 430 |
| DAF XF FTN 430 |
| DAF XF FAT 430 |
| DAF XF FTT 430 |
| DAF XF FAK 430 |
| DAF XF FAD 430 |
| DAF XF FTM 430 |
| DAF XF FA 440 |
| DAF XF FA 440 |
| DAF XF FA 440 |
| DAF XF FT 440 |
| DAF XF FAR 440 |
| DAF XF FAR 440, FAS 440 |
| DAF XF FTP 440 |
| DAF XF FTP 440, FTR 440, FTS 440 |
| DAF XF FAN 440 |
| DAF XF FTG 440, FTN 440 |
| DAF XF FA 450 |
| DAF XF FT 450 |
| DAF XF FAR 450 |
| DAF XF FAS 450 |
| DAF XF FAR 450 |
| DAF XF FAS 450 |
| DAF XF FTP 450 |
| DAF XF FTS 450 |
| DAF XF FTR 450 |
| DAF XF FAN 450 |
| DAF XF FTG 450 |
| DAF XF FTN 450 |
| DAF XF FAK 450 |
| DAF XF FA 460 |
| DAF XF FA 460 |
| DAF XF FA 460 |
| DAF XF FT 460 |
| DAF XF FAR 460 |
| DAF XF FAR 460, FAS 460 |
| DAF XF FTP 460 |
| DAF XF FTP 460, FTR 460, FTS 460 |
| DAF XF FAN 460 |
| DAF XF FTG 460, FTN 460 |
| DAF XF FTT 460 |
| DAF XF FAD 460 |
| DAF XF FTM 460 |
| DAF XF FA 480 |
| DAF XF FT 480 |
| DAF XF FAR 480 |
| DAF XF FAS 480 |
| DAF XF FAR 480 |
| DAF XF FAS 480 |
| DAF XF FTS 480 |
| DAF XF FTR 480 |
| DAF XF FTP 480 |
| DAF XF FAN 480 |
| DAF XF FTG 480 |
| DAF XF FTN 480 |
| DAF XF FAT 480 |
| DAF XF FTT 480 |
| DAF XF FAK 480 |
| DAF XF FAD 480 |
| DAF XF FTM 480 |
| DAF XF FA 510 |
| DAF XF FA 510 |
| DAF XF FA 510 |
| DAF XF FT 510 |
| DAF XF FAR 510 |
| DAF XF FAR 510, FAS 510 |
| DAF XF FTP 510 |
| DAF XF FTP 510, FTR 510, FTS 510 |
| DAF XF FAN 510 |
| DAF XF FTG 510, FTN 510 |
| DAF XF FTT 510 |
| DAF XF FAD 510 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 092 TE0 888 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BO 0092TE0888 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 688 ₴


![Акумуляторна батарея 240A АКБ BOSCH EFB TE ЛІВ [+] 12V 240AH 1200A 518*276*242 (0 092 TE0 888), фото 1](https://images.prom.ua/6996123493_w640_h640_akumulyatorna-batareya-240a.jpg)
![Акумуляторна батарея 240A АКБ BOSCH EFB TE ЛІВ [+] 12V 240AH 1200A 518*276*242 (0 092 TE0 888)](https://images.prom.ua/6996123493_akumulyatorna-batareya-240a.jpg)