Компресор кондиціонера CITROEN C4 (LA, LC) (04-) 2.0 HDI|CITROEN C4 PICASSO (UD) (06-) 2.0 HDI|PEUGEOT 307 (3_) (00-) 2.0
- В наявності
- Код: NI 89493
16 402 ₴
14 761,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера CITROEN C4 (LA, LC) (04-) 2.0 HDI|CITROEN C4 PICASSO (UD) (06-) 2.0 HDI|PEUGEOT 307 (3_) (00-) 2.0 HDI|PEUGEOT 308 (07-) 2.0 HDI (89493)

NI 89493

89493
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 14,3 мм |
| O впускного отвору | 20,6 мм |
| O шківів | 119 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 200 мл |
| Ід. № компресора | SD7C16 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CITROEN | 6453RV |
| CITROEN | 6453RW |
| CITROEN | 6453TL |
| CITROEN | 6453TN |
| CITROEN | 6453XL |
| CITROEN | 6453XN |
| CITROEN | 6453YA |
| CITROEN | 6453ZL |
| CITROEN | 648728 |
| CITROEN | 9651911380 |
| CITROEN | 9656483380 |
| CITROEN | 9659876080 |
| CITROEN | 9671334780 |
| CITROEN | 9684457980 |
| CITROEN | 9684960580 |
| PEUGEOT | 6453RV |
| PEUGEOT | 6453RW |
| PEUGEOT | 6453TL |
| PEUGEOT | 6453TN |
| PEUGEOT | 6453XL |
| PEUGEOT | 6453XN |
| PEUGEOT | 6453YA |
| PEUGEOT | 6453ZL |
| PEUGEOT | 648728 |
| PEUGEOT | 9651911380 |
| PEUGEOT | 9656483380 |
| PEUGEOT | 9659876080 |
| PEUGEOT | 9671334780 |
| PEUGEOT | 9684457980 |
| PEUGEOT | 9684960580 |

| Марка / Модель |
| CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138 |
| CITROEN C4 PICASSO I Мінівен (UD_) 2.0 HDi 138 |
| CITROEN C4 I (LC_) 2.0 HDi |
| CITROEN C4 I (LC_) 2.0 HDi |
| CITROEN C4 Купе (LA_) 2.0 HDi |
| CITROEN C4 Купе (LA_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 |
| PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 |
| PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 |
| PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 |
| PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi (4BRHRH, 4BRHRJ) |
| PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi |
| PEUGEOT 307 SW Фургон/універсал (3E_, 3H_) 2.0 HDi |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89493 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89493 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 761,80 ₴









