Компресор кондиціонера BMW 5 (E60) 2 2005.09 - 2009.12 520 D M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C (ACP 140 000S)
- В наявності
- Код: MH ACP 140 000S
14 699 ₴
13 229,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера BMW 5 (E60) 2 2005.09 - 2009.12 520 D M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C (ACP 140 000S)

MH ACP 140 000S

ACP 140 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| O шківів | 110 мм |
| Вага нетто | 5217 г |
| Висота паковання | 21,00 см |
| для виробника | Denso |
| Довжина паковання | 18,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ід. № компресора | 7SEU17C |
| Кількість канавок | 4 |
| Кількість ребер | 4 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Технологія з’єднання | PAD |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 27,50 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 6 950 152 |
| BMW | 64526950152 |

| Марка / Модель |
| BMW 5 (E60) 520 d |
| BMW 5 (E60) 520 d |
| BMW 5 (E60) 520 d |
| BMW 5 Touring (E61) 520 d |
| BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d |
| BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | ACP 140 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH ACP 140 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 229,10 ₴









