Компресор кондиціонера FORD TRANSIT V363 ПЛАТФОРМА/ШАСІ (FED, FFD) 2.0 ECOBLUE RWD 2013.08 - (890796)
- В наявності
- Код: NI 890796
16 424 ₴
14 781,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера FORD TRANSIT V363 ПЛАТФОРМА/ШАСІ (FED, FFD) 2.0 ECOBLUE RWD 2013.08 - (890796)

NI 890796

890796
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10 мм |
| O впускного отвору | 18 мм |
| O шківів | 108 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 170 мл |
| Ід. № компресора | 7VS19EC |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 200 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 1234yf |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 2006247 |
| FORD | 2015351 |
| FORD | 2026699 |
| FORD | 2357021 |
| FORD | 2514862 |
| FORD | GK3119D629CB |
| FORD | GK3119D629CC |
| FORD | GK3119D629CD |
| FORD | GK3119D629CE |
| FORD | KK3119D629CA |

| Марка / Модель |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.0 EcoBlue RWD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890796 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890796 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 781,60 ₴



