

Піввісь ПІВВІСЬ VW PASSAT B8 16-19 USA 1.8T, 2.0T (36273)
- В наявності
- Код: SP 036273
17 696 ₴
15 926,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь ПІВВІСЬ VW PASSAT B8 16-19 USA 1.8T, 2.0T (36273)

SP 036273

36273
(SPIDAN)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 98 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 60 мм |
| Довжина | 596 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтом |
| Змінна частина | |
| Зовн. зачеп. кол. | 36 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 26 |
| Розмір нарізі | M16x1.5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 561407271AA |
| VW | 561407271AA |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spidan |
| Код запчастини | 36273 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SP 036273 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 926,40 ₴



