Компресор кондиціонера OPEL MERIVA B (10-) 1.4 I 16V|OPEL MERIVA B (10-) 1.4 I 16V TURBO|OPEL CASCADA (13-) 1.4 I 16V
- В наявності
- Код: NI 890266
16 616 ₴
14 954,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера OPEL MERIVA B (10-) 1.4 I 16V|OPEL MERIVA B (10-) 1.4 I 16V TURBO|OPEL CASCADA (13-) 1.4 I 16V TURBO|VAUXHALL ZAFIRA C (11-) 1.4 I 16V TURBO|VAUXHAL (890266)

NI 890266

890266
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 12 мм |
| O впускного отвору | 18 мм |
| O шківів | 109 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 100 мл |
| Ід. № компресора | CVC6 |
| Кількість канавок | 5 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 133 см? |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CHEVROLET | 13414019 |
| CHEVROLET | 13462150 |
| CHEVROLET | 39053427 |
| GMC | 13335253 |
| GMC | 13346494 |
| GMC | 13346497 |
| GMC | 13414019 |
| GMC | 13450515 |
| GMC | 13462150 |
| GMC | 1618401 |
| GMC | 1618409 |
| GMC | 1618494 |
| GMC | 1618531 |
| GMC | 95518880 |
| OPEL | 13335253 |
| OPEL | 13346494 |
| OPEL | 13346497 |
| OPEL | 13414019 |
| OPEL | 13450515 |
| OPEL | 13462150 |
| OPEL | 1618401 |
| OPEL | 1618409 |
| OPEL | 1618494 |
| OPEL | 1618531 |
| OPEL | 95518880 |
| VAUXHALL | 13335253 |
| VAUXHALL | 13346494 |
| VAUXHALL | 13346497 |
| VAUXHALL | 13414019 |
| VAUXHALL | 13450515 |
| VAUXHALL | 13462150 |
| VAUXHALL | 1618401 |
| VAUXHALL | 1618409 |
| VAUXHALL | 1618494 |
| VAUXHALL | 1618531 |
| VAUXHALL | 95518880 |

| Марка / Модель |
| CHEVROLET CRUZE (J300) 1.4 |
| CHEVROLET CRUZE (J300) 1.4 |
| CHEVROLET CRUZE Хетчбек (J305) 1.4 |
| CHEVROLET CRUZE Хетчбек (J305) 1.4 |
| CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.4 |
| CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.4 |
| CHEVROLET ORLANDO (J309) 1.4 |
| OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) |
| OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) |
| OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68) |
| OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68) |
| OPEL ASTRA J (P10) 1.4 LPG (68) |
| OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35) |
| OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) |
| OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 LPG (35) |
| OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) |
| OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) |
| OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) |
| OPEL ASTRA J GTC 1.4 Turbo (08) |
| OPEL ASTRA J Ліфтбек 1.4 (69) |
| OPEL ASTRA J Ліфтбек 1.4 Turbo (69) |
| OPEL ASTRA J Ліфтбек 1.4 Turbo (69) |
| OPEL ASTRA J Ліфтбек 1.4 LPG (69) |
| OPEL CASCADA (W13) 1.4 (67) |
| OPEL CASCADA (W13) 1.4 Turbo (67) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 1.4 (69) |
| OPEL INSIGNIA A Ліфтбек (G09) 1.4 LPG (69) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 (68) |
| OPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 LPG (68) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 (35) |
| OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 LPG (35) |
| OPEL MERIVA B Мінівен (S10) 1.4 (75) |
| OPEL MERIVA B Мінівен (S10) 1.4 (75) |
| OPEL MERIVA B Мінівен (S10) 1.4 LPG (75) |
| OPEL MERIVA B Мінівен (S10) 1.4 (75) |
| OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75) |
| OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75) |
| OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 LPG (75) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890266 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890266 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 954,40 ₴









