Компресор кондиціонера SEAT IBIZA 1.4 R4 1390 10-02 > 6SEU17C R134A (DCP32020)
- В наявності
- Код: DS DCP32020
16 548 ₴
14 893,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера SEAT IBIZA 1.4 R4 1390 10-02 > 6SEU17C R134A (DCP32020)

DS DCP32020

DCP32020
(DENSO)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 13 мм |
| O впускного отвору | 28,4 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Вага | 4860 г |
| Вага брутто | 5670 г |
| Висота | 121 мм |
| для № ОЗ | 6Q0820808F |
| для виробника | DENSO |
| для виробника | VW-Group |
| Довжина | 210 мм |
| заповнено | |
| Заправна кількість оливи | 80 мл |
| Ід. № компресора | 6SEU14C |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість ребер | 6 |
| Компресорна олива | ND-8 |
| Спосіб монтажу | з гвинтовим кріпленням |
| Холодоагент | R 134a |
| Якість | DENSO |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SEAT | 6Q0820803J |
| SEAT | 6Q0820803P |
| SEAT | 6Q0820808 |
| SEAT | 6Q0820808B |
| SEAT | 6Q0820808D |
| SEAT | 6Q0820808F |
| SEAT | 6Q0820808FX |
| SKODA | 6Q0820803J |
| SKODA | 6Q0820803P |
| SKODA | 6Q0820808 |
| SKODA | 6Q0820808B |
| SKODA | 6Q0820808D |
| SKODA | 6Q0820808F |
| SKODA | 6Q0820808FX |
| VW | 6Q0820803J |
| VW | 6Q0820803P |
| VW | 6Q0820808 |
| VW | 6Q0820808B |
| VW | 6Q0820808D |
| VW | 6Q0820808F |
| VW | 6Q0820808FX |

| Марка / Модель |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V |
| SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R |
| SEAT IBIZA III (6L1) 2.0 |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.0 |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I (6Y2) 2.0 |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 SDI |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI RS |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.2 |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.2 |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 2.0 |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.9 SDI |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.9 TDI |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 2.0 |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 SDI |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI |
| SKODA FABIA II (542) 1.2 |
| SKODA FABIA II (542) 1.4 |
| SKODA FABIA II (542) 1.4 TSI RS |
| SKODA FABIA II (542) 1.6 |
| SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI |
| SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 |
| SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 |
| SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TSI RS |
| SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 |
| SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI |
| SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 |
| SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 |
| SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI |
| SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI |
| SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI |
| SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 SDI |
| SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 TDI |
| SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 |
| SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI |
| SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI |
| VW FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 |
| VW FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 TDI |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 FSI |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.6 16V |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTI |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTi Cup Edition |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 SDI |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Denso |
| Код запчастини | DCP32020 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | DS DCP32020 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 893,20 ₴



